Mateřské centrum Černolice z.s. slouží pro setkávání rodičů a dětí z Černolic a blízkého okolí. Náš spolek pokračuje v aktivitách původního mateřského centra Čertíci z Černolic.

Divadélko v dětské skupině

Divadélko v dětské skupině

Ke konci léta jsme si pro děti připravily krátké, ale moc pěkné divadelní představení. Pohádku, jistě všem známé, pohádky O Smolíčkovi vyprávěla naše paní učitelka Eva. Její nádherné, ručně vyráběné, loutky si děti po představení mohly prohlédnout. Moc děkujeme!

Celá zpráva >
/ V Zahradě
Slavnost ke konci školního roku

Slavnost ke konci školního roku

Na závěr školního roku jsme se společně rozloučili s dětmi, které přecházejí do jiných zařízení. Slavnost se i přes mírnou nepřízeň počasí vydařila. Dětem jsme předaly drobné dárky, které jim budou připomínat čas strávený v naší malé dětské skupině a zároveň doufáme, že je budou provázet v jejich další životní cestě. Moc děkujeme, že jsme mohly být s vámi, milé děti. Přejme vám, ať se vám v nových školkách líbí a budeme rády za občasnou návštěvu. Vše dobré vám přeje

Terka a Eva

Celá zpráva >
/ V Zahradě
Podpořte hlasováním náš projekt výsadby stromů

Podpořte hlasováním náš projekt výsadby stromů

V průběhu jara zažádalo Mateřské centrum Černolice o grant „Sázíme budoucnost“, který vypsala Nadace Partnerství. Žádáme o finanční prostředky na výsadbu stromů v projektu „Jedlé zahrady“. Tato zahrada vznikne na přilehlých pozemcích zastavěné části obce Černolice. Počítá se s výsadbou stromů a keřů, které nesou jedlé plody a s následnou péčí o zahradu. V další fázi projektu uvažujeme o vybudování skromného přístřešku s ohništěm.  Nadace přátelství postoupila přijaté projekty k internetovému hlasování, kdy veřejnost svými hlasy může rozhodnout o jejich přímé finanční podpoře. Projekty, které získají menší množství hlasů, postupují před odbornou komisi, která má následně také možnost finanční příspěvky Celá zpráva >

Jak pravidelně přispívat MC a přitom neplatit nic navíc? Je to snadné :)

Jak pravidelně přispívat MC a přitom neplatit nic navíc? Je to snadné 🙂

Nakupujete on-line? A věděli jste, že nás tím můžete podpořit, aniž by vás to cokoliv stálo?

Na odkaze http://bit.ly/30Kc-pro-MC-Cernolice si přidejte Pomocníka a my za to dostaneme bonus 30 Kč. S givtím Pomocníkem pak můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. Akce platí od 26. 6. do 29. 6. 2021.

Děkujeme za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku, vážíme si toho.

Celá zpráva >
/ Nezařazené
Zveme vás na pouť ke všenorské kapli 26. 6.

Zveme vás na pouť ke všenorské kapli 26. 6.

Černolice
14:00 – zahájení u dolní kapličky

Kaple sv. Jana Křtitele ve Všenorech
15:00 – hudební vystoupení
mše ze slavnosti narození sv. Jana Křtitele, celebruje P. Alvarez Kodeda OP
16:30 – návrat poutníků do Černolic


K dopravě doporučujeme využít autobusové spojení BUS 448.
Délka jedné trasy je 2,8km, široké lesní a zpevněné cesty, více informaci naleznete na Facebooku události awww.mccernolice.cz.

Pořádá Mateřské centrum Černolice, Všenorská knihovna a Kulturní výbor OZ Všenory

Celá zpráva >